Újdonság DRS visszaváltási díj
Kód: 229499 | Márka: Bujdosó Pincészet

Bujdosó Fehér Gyöngyöző 2025 DRS

Nincs értékelés
2 650 Ft
Raktáron (6 db)

Friss, könnyed és gyümölcsös gyöngyözőbor a Dél-Balatonról. Citrusos lendület, finom buborékok és igazi balatoni hangulat minden kortyban.

an az a bor, amit nem kell túlgondolni. Csak lehűteni, kinyitni és élvezni. A Dél-Balaton Gyöngyözőbor pontosan ilyen. Könnyed, friss és gyümölcsös stílus, finom buborékokkal, amely a balatoni nyarak lazaságát hozza a pohárba.

Illatában citrusok, bodza, fehér virágok és érett őszibarack jelennek meg. Kortya lendületes, üde és jól iható – baráti estékhez, teraszra, naplementéhez vagy csak egy jó nap lezárásához.

Mit jelent a gyöngyözőbor?

A gyöngyözőbor könnyedebb, alacsonyabb szénsavtartalmú buborékos bor. Frissítő, játékos stílus, amely sokkal lazább, közvetlenebb élményt ad, mint egy pezsgő.

Kategória: Gyöngyözőbor - Spumante
EAN vonalkód: ABUJDZÖLDGYÖ
Jellege: Száraz
Borfajta: Cuvée
Borvidék: Balatonboglár
Borászat / Gyártó: Bujdosó Pincészet
Ország: Magyarország
Űrtartalom: 0,75 l

Semmilyen termékleírás nem érhető el

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Biztonsági ellenőrzés